Īpašuma informācija

Adrese: Pērkons 35
Rajons / pagasts : Salaspils novads, Salaspils
Kadastra nr.:
Zemes platība: 2170 m2
Apbūves veids: Privātā apbūve
Veids : Pārdod
Objekts : Zeme
Objekta ID: #628
Cena : 36,890 EUR ( 17 €/m2 )
,
Pārdod zemi ar jau saskaņotu mājas projektu. Zemi ir iespējams dalīt divos mazākos zemes gabalos. Ja zemi sadala divos vienādos gabalos tad cena: 18445 Eur/kvm. (1085 kvm.)
Apbūves zeme ar apstiprinātu projektu, izņemtu būvatļauju, uzmērītiem un iznestiem krustpunktiem, un izraktu būvbedri jaunai ekonomiskai un ērtai privātmājai ar 130 kvm. kopējo platību. Mājas projekts paredzēts 3-5 cilvēku ģimenei ar 3 guļamistabām, liela viesistaba ar virtuvi, kuru var apvienot vai atdalīt, 2 sanitārie mezgli, ieprojektēta katlu/saimniecības telpa, auto nojume 2 automašīnām. Sausa- baltā grunts, elektrība 25A, Lattelecom, asfaltēts piebraucamais ceļš. Blakus atrodas mežs, kurā aug sēnes.
Netālu atrodas skola ar sporta kompleksu, sabiedriskais transports, bērnudārzi. Līdz Ulbrokai ar mašīnu 5 min, līdz Rīgas centram 16km, līdz Vālodzēm 300m. Māja projektēta kā ekonomiska ar ļoti zemu enerģijas patēriņu, bet ar labu mikroklimatu. Jaunajam īpašniekam atkrīt ilgais un dārgais projektēšanas un saskaņošanas process. Iespēja nomaksāt pa daļām vai ar pēcapmaksu līdz 6 mēnešiem.
- Zemes platība 2170 kvm.
- Asfaltēts ceļš
- Elektrība
- Dziļurbums
- Bio kanalizācija
- Attīrīšanas iekārtas (projekts)
- Caurtekas (projekts)
- Blakus zemei paredzēts dīķis (4000 kvm.)
Vairāk informācijas, zvanot vai rakstot, man!