Īpašuma informācija

Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 9B
Rajons / pagasts : Jūrmala, Jaundubulti
Kadastra nr.:
Platība : 385 m2
Stāvi: 2
Zemes platība: 1393 m2
istabas: 5
Apkures veids: Centrālā apkure
Veids : Pārdod
Objekts : Māja
Objekta ID: #597
Cena : 800,000 EUR ( 2077.92 €/m2 )
Piedāvājam iegādāties modernu, ekskluzīvā dizainā mēbelētu ģimenes māju skaistā privātmāju rajonā, Jūrmalā, Jaundubultos.

Īpašums atrodas klusā privātmāju rajonā priežu meža ielokā ar labu infrastruktūru, līdz Rīgas centram brauciens ar automašīnu aizņem aptuveni 25-30 min. Jūra 10 minūšu gājienā. Netālu dz. stacija, sabiedriskais transports, skola, veikali, kafejnīcas, aptieka un pasts.

Uz zemes gabala ar kopējo platību 1393 m2 atrodas 385 m2 dzīvojamā māja – plašās dzīvojamās telpas izvietotas divos stāvos.

Pirmajā stāvā atrodas: virtuve, halle, viesistaba ar kamīnu, kabinets, sanitārais mezgls, saimniecības telpas, terase un garāža divām automašīnām.

Otrajā stāvā atrodas: trīs guļamistabas, 2 vannas istabas, kur vienā ir somu pirts, otrā tvaika pirts, plaša halle, terase.

Māja ir pilnībā apmēbelēta ar mūsdienīgām mēbelēm, santehniku un virtuves tehniku. Māja būvēta no augstas kvalitātes materiāliem.

Mājai ir autonomā apkure, kas regulējama no attāluma, videonovērošana, teritorijas perimetra apsardze, automātiskie vārti un teritorijas apgaismojums.

Uz zemes gabala atrodas atsevišķa viesu māja 50 m2 platībā, kurā ir viesistaba ar kamīnu, virtuve, viena guļamistaba, turku pirts un sanitārais mezgls. Māja ir pilnībā apmēbelēta un aprīkota ar sadzīves tehniku.

Brīnišķīgi labiekārtota un apzaļumota piemājas teritorija ar dekoratīviem stādiem, tūjām, augļkokiem un strūklaku.

Zvaniet un mēs labprāt parādīsim labāko īpašumu Jaundubultos.