Īpašuma informācija

Adrese: Dzirnavu 36
Rajons / pagasts : Rīga, Centrs
Kadastra nr.:
Platība : 131 m2
Stāvs:4 / 8
istabas:4
Dzīvokļa sērija: Jaunais projekts
Apkures veids: Centrālā apkure
Veids : Pārdod
Objekts : Dzīvoklis
Būvniecības gads : 2016
Objekta ID: #253
Cena : 497,170 EUR ( 3795.19 €/m2 )
Lifts, Internets, WIFI, TV,
Piedāvājam iegādei četristabu dzīvokli ar 2 balkoniem un terasi jaunajā augstas klases dzīvojamo namu kompleksā Rīgā, Jeruzalemes ielā 5. Dzīvokļa kopējā platība – 130.6 m2.
Šī adrese ir pamatā zīmola nosaukumam – „J5”. Namu komplekss atrodas „Klusajā centrā” – Dzirnavu un Jeruzalemes ielas stūrī. Dzīvošanai vieta ir ļoti piemērota. Pāris minūšu attālumā atrodas Vecrīga, apkārt ir pieejama laba infrastruktūra.
Namu kompleksam ir 3 korpusi – divi no tiem jaunbūves, trešais – rekonstruēta 19. gs. ēka. Ir pieejams 41 dzīvoklis ar dzīvojamo platību sākot no 44 m2 līdz pat 185 m2. Dzīvokļi ir gaiši, ar lieliem logiem pilnā augstumā. Lielākajai daļai dzīvokļu ir balkoni vai terases.
Dzīvokļu īpašniekiem tiek piedāvāts izstrādāt individuālu interjera dizainu, kā arī pieejami dzīvokļi ar jau izstrādātiem dizaina projektiem.
Komplekss ir slēgta tipa un tajā darbojas 24h video novērošana. Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar kondicionēšanas iekārtām un automātisko ventilāciju vannas istabās un virtuvēs. Dzīvokļos ir uzstādīta Air-fresh sistēma, kas nodrošina pastāvīgu gaisa pieplūdi.
Dzīvokļu apdarē un iekārtojumā izvēlēti augstvērtīgi materiāli un pasaulē pazīstamu zīmolu produkti. Dzīvokļiem ir īpaši augsts skaņas noturības koeficients. Katram dzīvoklim ierīkota elektroniska komunālo pakalpojumu patēriņa nolasīšanas sistēma.
Kompleksā pieejamas telpas mantu glabāšanai, kā arī paredzēta vieta bērnu ratu un velosipēdu glabāšanai. Iespējams iegādāties virszemes (25 000 eiro) vai pazemes (40 000 eiro) autostāvvietu.
Zvaniet un jautājiet – palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko variantu!